Czytanie to Twoja pasja? Weź udział w  konkursie.  Tematem przewodnim pracy konkursowej jest: książka lub czytanie z motywem jesiennym w tle.

Regulamin konkursu fotograficznego pt. „Jesień z książką w tle”

1. Organizatorem konkursu fotograficznego pt. „Jesień z książką w tle” jest biblioteka szkolna oraz nauczyciele języka polskiego.
  2. Konkurs jest organizowany w celu promocji czytelnictwa i biblioteki.
  3. Celami konkursu są:
  4. a) Promocja biblioteki,
  5. b) Popularyzacja czytelnictwa,
  6. d) Rozwijanie zainteresowań i pasji fotograficznych,
  7. e) Rozbudzanie wyobraźni i kreatywności.
  8. Przedmiotem konkursu jest wykonanie zdjęcia, którego tematem przewodnim będzie książka lub czytanie z motywem jesiennym w tle.

Warunki uczestnictwa w konkursie:

1. Każdy uczeń może oddać tylko jedną pracę.
  2. Kryterium nagrodzenia prac konkursowych będzie oryginalność, odzwierciedlenie

tematu konkursu, samodzielność, kreatywność.

1. Praca konkursowa powinna być zapisana w formacie jpg i dostarczona do biblioteki szkolnej w formie elektronicznej.
  2. Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie samodzielnie wykonane zdjęcia.
  3. Każde zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko zgłaszającego.
  4. Termin trwania konkursu: 19.10 – 30.11. 2022 r.
  5. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej szkoły.

1. Komisja w razie potrzeby może dokonać zmiany regulaminu konkursu.
  2. Przesłanie zdjęcia na konkurs jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody do wykorzystywania przez organizatora zgłoszonych fotografii w celu publikacji zdjęć na stronie szkoły, wydrukowania i prezentacji na wystawie oraz promocji konkursu.
  3. Zgłoszenie zdjęcia i wypełnienie wszystkich warunków konkursu jest jednoznaczne z uznaniem niniejszego regulaminu.