Nauczyciele i pracownicy KOSTKI Publicznego Liceum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki
Dyrektor szkoły – ks. mgr Tomasz Nogaj SJ
Wicedyrektor ds. nadzoru pedagogicznego – mgr Agnieszka Krupa
Kierownik ds. administracyjnych – mgr Aneta Pietrzyk
Kierownik Działu Edukacji Kulturalnej i Organizacji Imprez Szkolnych – mgr Aneta Pietrzyk
Pedagog – mgr Wanda Matias, dr Iwona Pasławska-Smęder
Pedagog specjalny – mgr Agnieszka Góźdź
Psycholog – mgr Jolanta Cichórz
Sekretarz – Małgorzata Mazurek
Bibliotekarz – mgr Iga Szwajkosz
Koordynator KOSTKI- Magis – mgr Katarzyna Foltman, mgr Monika Stach
Nauczyciele:
Język polski: mgr Iwona Poręba, dr Magdalena Marchaj, mgr Agnieszka Kubicka, mgr Anna Kopeć-Kaczor
Język angielski: mgr Zofia Nazim, mgr Katarzyna Latos, mgr Anna Świaczny, mgr Beata Pawlik, mgr Iwona Szymkowicz, mgr Klaudia Ziembicka
Język niemiecki: mgr Agnieszka Krupa, mgr Marta Sękowska, mgr Monika Stach
Język hiszpański: mgr Pablo Garcia Campoy
Historia: mgr Agnieszka Kubas-Chmielowska, mgr Dorota Muller, mgr Marcin Musiał, mgr Joanna Bieszczad
Historia i teraźniejszość: mgr Agnieszka Kubas-Chmielowska, mgr Marcin Musiał, mgr Joanna Bieszczad
Wiedza o społeczeństwie: mgr Agnieszka Kubas-Chmielowska, mgr Marcin Musiał
Matematyka: mgr Beata Rudnicka-Szyba, mgr Julia Józefczyk, mgr Barbara Tracz, mgr Joanna Batorska
Fizyka: dr Piotr Nowak
Informatyka: mgr inż. Elżbieta Dziedzic, mgr inż. Paweł Mika,
Biologia: mgr Izabela Szot, mgr Iwona Cieślak-Prochownik
Chemia: mgr Katarzyna Foltman
Wychowanie do życia w rodzinie: mgr Aneta Pietrzyk
Geografia: mgr Szymon Tarkowski, mgr Artur Smęder
Edukacja dla bezpieczeństwa: mgr Aneta Pietrzyk
Podstawy przedsiębiorczości: mgr Aneta Surma – Mistarz, mgr Marta Kozioł – Galus
Biznes i zarządzanie: mgr Aneta Surma – Mistarz, mgr Marta Kozioł – Galus
Wychowanie fizyczne: mgr Sylwia Biernat, mgr Hubert Duplaga, mgr Łukasz Budnik
Religia: ks. mgr Tomasz Nogaj SJ, s. Tereza Huspekova, ks mgr Wojciech Bojanowski, ks. mgr Adrian Helik
Muzyka: mgr Grzegorz Jakieła
Doradztwo zawodowe: mgr Agnieszka Kubas-Chmielowska
Wychowawcy klas 2023/2024
Klasa | Wychowawca |
IA | Paweł Mika |
IB | Anna Świaczny |
IC | Agnieszka Kubicka |
ID | Marta Sękowska |
IE | Zofia Nazim |
IF | Joanna Bieszczad |
IIA | Katarzyna Latos |
IIB | Katarzyna Foltman |
IIC | Agnieszka Kubas-Chmielowska |
IID | Monika Stach |
IIE | Szymon Tarkowski |
IIIA | Beata Rudnicka-Szyba |
IIIB | Barbara Tracz |
IIIC | Klaudia Ziembicka |
IIID | Beata Pawlik |
IVA | Julia Józefczyk |
IVB | Izabela Szot |
IVC | Iwona Poręba |
IVD | Sylwia Biernat |
IVE | Marcin Musiał |
Pracownicy Administracji i Obsługi:
Księgowość: Agata Ciężarek, Aneta Pająk
Inspektor ochrony danych: Małgorzata Mazurek
Pracownik administracji: Marta Jędrychowska
Pracownicy kuchni: Mieczysława Łyduch, Anna Talaga
Konserwator – Ryszard Oprych
Panie Woźne – Janina Wilk, Urszula Madej