Firmy patronackie KOSTKI bardzo dbają o naszych uczniów i nieustannie rozwijają ofertę współpracy z nami. Już po raz drugi młodzież z naszej szkoły może podjąć wakacyjną pracę w firmie OKNOPLAST Sp. z o.o. W tym roku młodzi pracownicy będą mogli wskazać, w jakim dziale firmy najchętniej podjęliby zatrudnienie.

Jeśli więc jesteś uczniem KOSTKI, masz ukończone 16 lat, jesteś osobą odpowiedzialną, punktualną oraz systematyczną i szukasz ciekawej oferty pracy wakacyjnej, dostosowanej do Twoich możliwości – ta oferta jest dla Ciebie! Zachęcamy do zapoznania się z załączonymi informacjami o ofercie, wymaganymi dokumentami aplikacyjnymi, przygotowania dokumentów i udziału w rekrutacji! Na zgłoszenia firma czeka do 24 czerwca 2019 r.

Serdecznie dziękujemy firmie OKNOPLAST za tworzenie tak wyjątkowych warunków do zdobywania doświadczeń przez naszych uczniów!

Agnieszka Baran, psycholog, koordynator współpracy międzynarodowej

Wakacyjna Praca w OKNOPLAST
Formularz aplikacyjny