Dyrekcja KOSTKI Publicznego Gimnazjum Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie, Biuro Rozwoju i Promocji Szkoły oraz Rada Rodziców zapraszają uczniów KOSTKI, ich  Rodziców oraz bliskich, a także nauczycieli i pracowników szkoły na I PIKNIK RODZINNY KOSTKI, który odbędzie się dnia 13 czerwca 2015 r. w godz. 15.00-20.00 (sobota).

W programie między innymi mecz drużyny footballu amerykańskiego, prezentacje sprzętu wojska, policji oraz izby celnej, pokaz robotów skonstruowanych przez studentów AGH, pokaz iluzjonisty,występy zespołów tanecznych i uczniów naszej szkoły, a także liczne konkursy, zabawy i gry sportowe, w których do wygrania wiele cennych nagród. Zapewniamy również atrakcje dla najmłodszych. Będzie można zjeść kiełbaskę z grilla, ciasto, napić się dobrej kawy i herbaty oraz soku z tłoczonych owoców i warzyw, a także skosztować regionalnych przekąsek. Piknik zakończymy magicznym pokazem baniek mydlanych.

Gwarantujemy miłą rodzinną atmosferę:)

Dyrekcja KOSTKI Publicznego Gimnazjum Jezuitów
im. św. Stanisława Kostki w Krakowie