We czwartek 5 listopada punktualnie o godzinie 13.00, aż 61 uczniów KOSTKI przystąpiło do sprawdzenia swojej wiedzy z Księgi Proroka Jonasza w ramach Biblijnego Konkursu Tematycznego. W czasie etapu szkolnego uczniowie odpowiadali na 21 pytań dotyczących misji Jonasza oraz informacji związanych z Księgą, której postać ta jest głównym bohaterem.

Jon 2

Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, o czym świadczy nie mała liczba uczestników reprezentujących prawie każdą szkolną klasę.  Zmagania KOSTKOWYCH biblistów trwały 60 minut, a ich rezultaty poznamy już wkrótce!

Ks. Mateusz Kowalcze SJ – katecheta, nauczyciel chemii, opiekun Projektu Vitoria

dr O. Artur Niechwiej SJ – katecheta, nauczyciel biologii i chemii

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły

Izabela Józwik, nauczyciel bibliotekarz