Już w niedzielę 27 maja zapraszamy wszystkie rodziny do uczestnictwa w  Święcie Rodziny Krakowskiej.  Po raz pierwszy wydarzenie odbędzie się w Parku Jordana. Na Krakowian już po raz siódmy czeka mnóstwo atrakcji i dobrej zabawy.

Zapraszamy wszystkie krakowskie rodziny Impreza rozpocznie się o godzinie 11.00 i potrwa do godziny 19.00. W tym czasie każdy kto odwiedzi Park Jordana nie będzie narzekał na nudę, ponieważ przygotowane atrakcje są zarówno dla najmłodszych jak i najstarszych uczestników imprezy – zachęca Marzena Paszkot Pełnomocnik PMK ds. Rodziny, pomysłodawczyni i koordynatorka wydarzenia.

Po raz kolejny do współpracy udało się nam zaprosić wielu partnerów zarówno wśród podmiotów miejskich jak i niepublicznych. To dzięki szeroko zakrojonej współpracy Święto zyskało swój jedyny, niepowtarzalny rodzinny klimat.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy m.in.: zabawy, konkursy z nagrodami, bezpłatne badania i konsultacje lekarskie, przejażdżki konne, warsztaty kulinarne dla dzieci oraz wiele innych atrakcji. W trakcie wydarzenia swoją ofertę zaprezentują także krakowskie Kluby Rodziców oraz Centra Aktywności Seniora.

W tym wyjątkowym dniu Park Jordana zostanie podzielony na 7 stref tematycznych – Zdrowia i profilaktyki, Czytelnictwa, Sportu i rekreacji,  Sztuki (tańca i plastyki), Ekologii i zdrowego trybu życia, Bezpieczeństwa oraz Rodziny.

W strefie Zdrowia i profilaktyki wszyscy zainteresowani zdrowiem swoim i najbliższych przez cały dzień będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań medycznych, na które zapraszają szpitale miejskie oraz prywatne centra medyczne. Będzie można skorzystać m.in. z porad stomatologicznych, dietetycznych, dermatologicznych oraz logopedycznych, wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy lub skorzystać z badań – pomiarów ciśnienia, poziomu glukozy we krwi, przesiewowych badań ostrości wzroku. Krakowski Ośrodek

Diagnostyki Kręgosłupa zaprasza  na badania diagnostyczne wad postawy oraz na porady rehabilitacyjne.

Pomożesz? Bo możesz! Podczas święta, w strefie „Zdrowie i Profilaktyka” znajdziesz stoisko

więcej na :

Zespół do spraw sportu i rekreacji.