We wtorkowy poranek (15 października 2013 r.) uczniowie Kostki z niecierpliwością spoglądali na umieszczone w salach lekcyjnych głośniki. Ku wielkiej radości, w trakcie trwania 2 godziny lekcyjnej, Ojciec Dyrektor przemówił do Nas, by ogłosić wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego Kostki. Przewodniczącą samorządu została Zuzanna Radek z klasy II c. Pozostałe funkcje w samorządzie w roku szkolnym 2013/2014 piastować będą: Jakub Miłowski (I a), Jakub Lalik (II a), Stanisław Lorys (II a), Sylwia Chudzińska (III a) oraz Klaudia Kudłacz (III b).

Serdecznie gratulujemy!

Paula Gorgoń-Fultyn,pedagog, nauczyciel języka angielskiego

Nowo mianowana przewodnicząca tak relacjonuje swój sukces:

„Powiem szczerze, że nie liczyłam na wygraną, co więcej głosowałam na Stasia. Nie dość, że przystojny, to jeszcze rozgadany J Trochę brak mi wiary w takie sprawy, ale chyba mój plan wyborczy był dobry, skoro tak wielu z Was mi zaufało. Bardzo Wam za to dziękuję, w co włączają się również pozostali „samorządowcy”. Nie istotne, kto zdobył więcej głosów, ważne, że w tym roku stworzymy jedną wielką burzę mózgów.”

Zuzanna Radek II c