U progu nowego roku serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu, autorstwa naszego ucznia kl. I C Franciszka Czecha, podsumowującego jubileuszowy rok 100-lecia niepodległości.

Dzień dobry, mam na imię Franek i chciałbym wam pokazać mój pierwszy film zrobiony z pomocą Nauczycieli i uczniów KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów. Jest to film dokumentalny, w którym uczniowie KOSTKI odpowiadają na pytania związane z odzyskaniem niepodległości. Koncepcję filmu wymyśliłem podczas lekcji historii, na której omawialiśmy temat związany z odzyskaniem niepodległości przez Polaków w 1918r. Sam projekt był prosty ponieważ musiałem zebrać grupę uczniów którzy chcieliby wystąpić w tym filmie, później nagrać ich odpowiedzi i na koniec wszystko połączyć w jedną całość. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co uczniowie Kostki wiedzą na temat naszej niepodległości, zapraszam do obejrzenia filmu.
Franciszek Czech IC

Agnieszka Kubas – Chmielowska, Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju szkoły, nauczyciel historii i wosu