Szanowni Państwo, z wielką radością przekazujemy informację o kolejnym sukcesie uczennicy naszej szkoły. W XII Wojewódzkim Konkursie Wiedzy „W kręgu mitów i kultury antycznej” Julia Adamczyk zdobyła wyróżnienie. Konkurs jak co roku cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów z całego województwa małopolskiego. W tym roku tematem wiodącym było życie codzienne w starożytnej Grecji oraz mity dotyczące powstania świata i wojny trojańskiej. Konkurs poprzedzony był warsztatami i wykładami, w których wzięli udział także nasi uczniowie. Do testu konkursowego przystąpiło 746 osób, więc wyróżnienie dla naszej uczennicy cieszy tym bardziej.

Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję tego prestiżowego wydarzenia i zapraszamy do udziału!

Anna Zdanek, nauczyciel języka polskiego

Agnieszka Szefer – Walas, nauczyciel języka polskiego