Kochani Uczniowie

Drodzy Rodzice i Opiekunowie Prawni

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy KOSTKI

Witam i szczęść Boże!

Serdecznie zapraszam na rozpoczęcie Nowego Roku szkolnego 2015/2016. Czwarty rok naszej działalności rozpoczniemy w najbliższy wtorek, tj. 1-go września. W odpowiedzi na zaproszenie ks. Zbigniewa Bielasa, proboszcza Parafii Matki Bożej Dobrej Rady w Krakowie, rok szkolny rozpoczniemy Mszą Św. w kościele parafialnym przy Al. Dygasińskiego 44 A o godzinie 9:30.

Porządek dnia:

9:15 zbiórka uczniów i nauczycieli na parkingu przed kościołem,

9:30 Msza św.,

Około 10:30 przejście z kościoła do szkoły, nauczyciele wychowawcy, zastępcy oraz pozostali nauczyciele przejdą do KOSTKI wg podziału na klasy,

11:00 pierwszy dzwonek i zajęcia w klasach.

Obowiązuje strój galowy: dziewczęta: spódnica, bluzka i sweterek; chłopcy: koszula, marynarka, spodnie z paskiem, nie dżinsy 😉 obuwie pełne nie sportowe.

Serdecznie zapraszam

O. Paweł Brożyniak SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Gimnazjum Jezuitów w Krakowie.