Szanowni Kostkowicze,
Od samego początku istnienia biblioteki staramy się wyjść naprzeciw nowościom, innowacyjności a przede wszystkim Wam Czytelnikom.
Po wielu miesiącach planów, analiz i przemyśleń wprowadzamy do biblioteki książkę w formie elektronicznej.
Do biblioteki zostało zakupionych 56 e-booków. Są to przede wszystkim lektury szkolne. Takie książki trzeba mieć na czym czytać. Mamy więc do dyspozycji 10 czytników e-booków – 2 z nich mają ekran wielkości 8 cali, a 8 ma ekran wielkości 6 cali.

Zapraszamy Was do skorzystania z naszych nowości, jak również do korzystania z czytników ebooków.
Każdy kto chciałby wypożyczyć czytnik e-booków musi zgłosić się do biblioteki szkolnej z podpisanym przez rodziców oświadczeniem. Oświadczenie to dostępne jest na stronie internetowej szkoły wraz z fragmentem regulaminu biblioteki dotyczącym wypożyczania czytników.
Zapraszamy!

Izabela Józwik, nauczyciel bibliotekarz

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły

Regulamin + Oświadczenie