Zapisz się już dziś na stronie podanej poniżej:  (nazwa teamu KOSTKA:)

link do strony

Wspólnie biegniemy na dystansie 5 km. Proszę się nie denerwować, każdy w swoim tempie z ostatnią osobą będzie biec nauczyciel WF z naszej szkoły:) Najważniejsze są chęci i wspólna zabawa:)

Wystarczy się zapisać i opłacić bieg, cały dochód będzie przekazany na szczytny cel!!!

Spotykamy sie w dniu biegu o 9:30 okolice galerii kazimierz 🙂 Każdy już wcześniej ma sobie odebrać pakiet startowy  w biurze zawodów, wszystkie informacje w regulaminie podanym poniżej.

Regulamin biegu :

Zachęcamy do wzięcia udziału całe rodziny 🙂

Biegi dla dzieci oraz dorosłych:)

Opłata startowa płatna przelewem do 8 stycznia 2017 roku wynosi 20 złotych za bieg na 5 km.

bieg-ws-17

Opłatę startową należy wpłacać przelewem na konto Organizatora.

Odbiorca: Związek Harcerstwa Polskiego, Chorągiew Krakowska

Komenda Hufca Kraków -Podgórze im. Podgórskich Szarych Szeregów Citibank Handlowy

38 1030 0019 0109 8503 3000 4987

Tytuł przelewu: „Darowizna na 5 Bieg Wielkich Serc ….” w miejsce kropek wpisać imię i nazwisko zawodnika.

Zespół ds. aktywności ruchowej, rekreacji i sportu.