Kochani Pierwszoklasiści!

Dnia 31 sierpnia 2015 r. (poniedziałek) KOSTKA organizuje tradycyjnie rajd integracyjny dla uczniów klas pierwszych. Tym razem uczniowie będą mieli możliwość wzajemnego poznania się podczas wycieczki do Doliny Będkowskiej.

dolina_bedkowska

Zbiórka o godzinie 8.30 na boisku szkolnym, a następnie pół godziny później autokarami wyruszymy w stronę Będkowic. Koszt rajdu to 50 zł. Pieniądze należy wpłacać w sekretariacie uczniowskim. Wraz z opłatą za rajd wymagana jest podpisana przez rodziców/opiekunów zgoda na udział dziecka w rajdzie (druk do pobrania w sekretariacie uczniowskim lub na stronie internetowej  KOSTKI).

W związku z upalną pogodą 37 C przewidywaną w dniu Rajdu prosimy wszystkich uczniów biorących w nim udział o przygotowanie odpowiedniego do temperatury ubioru (krótkie spodenki, wygodne obuwie , a przede wszystkim nakrycie głowy).

Serdecznie zapraszamy!

Zgoda na Udział w Rajdzie

Łukasz Miłek, nauczyciel wiedzy o społeczeństwie

Dorota Muller, nauczyciel historii