13 listopada 2014 roku w Zespole Szkół Gastronomicznych nr 1 w Krakowie odbył się IV Małopolski Konkurs Pieśni i Poezji Patriotycznej. W konkursie udział wzięło 80 uczestników – uczniów szkół gimnazjalnych nie tylko z Krakowa, ale i z innych miejscowości południowej Polski. KOSTKĘ w kategorii solista reprezentowały: Zuzanna Radek i Wiktoria Sikorska, natomiast  w kategorii zespół Jakub Lalik i Stanisław Lorys. Uczestnicy wykonywali pieśni i poezję o tematyce patriotycznej. Decyzją jury najlep sza okazała się Wiktoria Sikorska!Natomiast wśród wyróżnionych znalazła się: Zuzanna Radek!

Z Radek 112014

W Sikorska 112014

G R A T U L U J E M Y !

To kolejny sukces naszych uczniów, a dla nas ogromna radość. Byłaby jeszcze większa, gdyby  w ślad za trzecioklasistami poszli ich młodsi koledzy. Dziękujemy za udział w konkursie naszym przedstawicielom, a pozostałe perełki, którym brakuje odwagi, zachęcamy.

KOCHANI, bądźcie MAGIS!

Aneta Pietrzyk, bibliotekarz szkoły i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły