W czasie pandemii COVID-19 szczególnie ważna staje się troska o zdrowie każdego ucznia i pracownika naszej KOSTKI by ograniczyć ryzyko zakażenia i zachorowania. W szkole zostały wprowadzone procedury bezpieczeństwa, konieczność zasłaniania ust i nosa, mycia rąk i zachowywania dystansu. A obecnie zdalne nauczanie.

W działania, których celem jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa osób przebywających na terenie szkoły, włączają się jak zawsze niezawodni przyjaciele KOSTKI. W ostatnich dniach otrzymaliśmy cztery urządzenia do oczyszczania powietrza Safe Air 300.

Serdecznie dziękujemy Panu Andrzejowi Konsorowi i firmie Es System K za tą wspaniałą darowiznę, dzięki której będziemy w KOSTCE czuć się jeszcze bezpieczniej!