Dziś pragniemy zaprezentować nasz profil biologiczno-chemiczny. W klasie tej dzięki nowatorskim zajęciom laboratoryjnym z biologii oraz chemii przeprowadzanym w profesjonalnych pracowniach, uczniowie poznają tajniki funkcjonowania otaczającego nas świata. Dzięki rozszerzonemu programowi nauczania matematyki zdobywają dodatkowe umiejętności, które ułatwią im studiowanie kierunków przyrodniczych czy medycznych.

Do podjęcia nauki w tej klasie zachęcają nauczycielka chemii profesor Katarzyna Foltman oraz uczniowie klasy I BG:

W ramach nauki w klasach o profilu biologiczno-chemicznym uczniowie biorą udział w zajęciach laboratoryjnych. Zobaczcie czego uczą się na tak zwanych laborkach z biologii pod okiem profesor Barbary Czekańskiej!

Laborki z chemii są równie ciekawe jak te z biologii! Szczególnie gdy prowadzi je niezastąpiona profesor Katarzyna Foltman!