Drodzy uczniowie,

zapraszamy serdecznie do udziału w Konkursie Fotograficznym – National Geographic. Konkurs trwa do 30 września.

fot. Teruo Araya | Linia Tadami

Zasady obowiązujące w konkursie
1-Prześlij dowolną liczbę zdjęć za pomocą aplikacji konkursowej oraz przypisz je do jednej z czterech kategorii:

• Dziki instynkt
  • Ludzie i ich pasje
  • Świat w obiektywie
  • Ruch i akcja
    (Zdjęcie nie może przekraczać 5mb, minimalny sugerowany rozmiar 1920x768px, dozwolony format: JPG, JPEG, PNG.)

2-Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

3-Zdjęcia mogą być oceniane przez innych użytkowników. Każdy użytkownik może oddać nieograniczoną liczbę głosów, jednak na jedno zdjęcie może zagłosować tylko raz.

4-W każdym etapie nagrodzeni zostaną autorzy dwóch zdjęć, które zdobyły największą liczbę głosów, spośród wszystkich nadesłanych zdjęć w danym tygodniu.

5-Komisja konkursowa wybierze 12 laureatów konkursu spośród wszystkich uczestników, którzy otrzymają nagrody główne i kalendarz na rok 2019. W kalendarzu znajdzie się 12 zwycięskich zdjęć.

6-Konkurs trwa od 20 sierpnia do 30 września 2018.

Więcej informacji znajdziecie na stronie http://konkurs.natgeotv.com

Powodzenia !

Zdjęcie tytułowe artykułu :Heaven on Earth – Niebo na Ziemi fot. Sebastiaen | Niebo na Ziemi | 2017 National Geographic Nature Photographer of the Year

Paweł Mika, nauczyciel informatyki