Dnia 18.10. 2017 w Tarnowie na stadionie LA TOSIR-u rozegrane zostały Małopolskie Igrzyska Młodzieży szkolnej w indywidualnej lidze LA. Naszą szkołę reprezentowali : Pola Mastalerz, Wiktoria Znamirowska oraz Karol Haluch. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, młodzież z całego województwa reprezentowała różne kluby. Różnice między najlepszymi zawodnikami były minimalne o czym niestety przekonała się nasza reprezentantka Pola, której do brązowego medalu w biegu na 300 metrów zabrakło 0,04 sekundy. Wiktoria w rywalizacji na 600 metrów oraz Karol na 1000 metrów uplasowali się w drugiej dziesiątce. Były to bardzo dobre wyniki. Jesteśmy dumni z naszych uczniów. Serdecznie gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki w następnych zawodach.

Zespół sportu i rekreacji.