ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY LICEUM
27 kwietnia godz. 16.00 – 20.00

Wszystkich, którzy chcieliby odwiedzić naszą szkołę, zapraszamy na Dzień Otwarty!
Już 27 kwietnia w godzinach 16.00-20.00 będzie możliwość, by wraz z uczniami KOSTKI zwiedzić budynek szkoły, zobaczyć wszystkie pracownie i pomieszczenia oraz spotkać się z przedstawicielami naszych Partnerów.

Dzień otwarty to także okazja, aby bliżej poznać program Liceum Jezuitów w Krakowie, dopytać o szczegóły dotyczące poszczególnych profili klas, czy uzyskać wiele praktycznych informacji związanych z rekrutacją do KOSTKI Liceum.

Dla przyszłych licealistów uczniowie wspólnie z nauczycielami KOSTKI przygotowali na ten dzień wiele ciekawych pokazów, prezentacji i niespodzianek. A to niektóre z nich:

 Spotkanie z przedstawicielami naszych Partnerów, czyli: Cisco System Inc, InPhoTech, Uniwersytet Rolniczy – Wydział Biotechnologii , a także Akademia Ignatianum – Instytut Nauk o Polityce i Administracji, które patronują naszym profilom,
 Warsztaty badawcze nowoczesnego genealoga i z paleografii łacińskiej,
 Spotkanie z native speakerem (język angielski i język niemiecki),
 Oracja na Kongresie Uczniowskim i inscenizacja dialogu filozoficznego,
 Jak się ubrać w książkę, czyli sleeveface w bibliotece szkolnej,
 Co potrafi młody chemik?
 Określenie wybranych parametrów biologicznych i fizykochemicznych wody z Zalewu Zakrzówek,
 Z Geogebrą skuteczniej,
 Film promocyjny z BB-8 w roli głównej,
 Prezentacja przyrządu optycznego „camera obscura”, stosowanego między innymi przez malarzy,
 Pokaz akrobatyczny i pokaz Cheerleaderek,
 KOSTKA rozmawia – reportaż z Dnia Otwartego,
 Spotkanie z KOSTKĄ SMAKU,
 Degustacja potraw „U STASIA”;)

Ponowna okazja odwiedzenia naszej szkoły będzie już wkrótce – 10 czerwca 2017 r. w godz. 14.00-17.00.
Poznajcie KOSTKĘ bliżej!
Zapraszamy i życzymy miłych wrażeń!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy AiO

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły