Zastanawiacie się co u nas?
Cały kwiecień realizowaliśmy projekt, na który dofinansowanie dostaliśmy od #Suwak. Nasz Samorząd Uczniowski zgłosił swój autorski projekt „Szlachetne zdrowie- niech każdy się dowie!” i wygraliśmy! W związku z tym naszą szkołę odwiedził ratownik KPP  i przeprowadził warsztaty z pierwszej pomocy gdzie została użyta pierwszy raz nowo zakupiona kamizelka do ćwiczenia pomocy przy zadławieniach. Mieliśmy sporo konkursów o zdrowiu i ekologii  w tym pokaz ekologicznej mody. Udało nam się zorganizować nawet taneczną przerwę i warsztaty kulinarne w Kostce Smaku . Odwiedził nas nawet lekarz sportowy i przeprowadził prelekcję o zdrowym trybie życia a nawet wyznał nam jak on sam się stosuje do zaleceń, które daje swoim pacjentom. W szkolnych toaletach damskich można zauważyć pojawienie się Różowych Skrzyneczek również kupionych za pieniądze z dofinansowania.


Szkoła uczestniczy w Programie Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), finansowanym z środków Gminy Miejskiej Kraków, którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.


Projekt ” Szlachetne zdrowie- niech każdy się dowie!” jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.


#Su-w-ak (@suwak)               @Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego               @Młody Kraków