#ZłoteSzkołyNBP

WYJĄTKOWA LEKCJA Z EKONOMIĄ W TERENIE NA KRAKOWSKIM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM

ZAPRASZAMY NA  KOLEJNE FILMOWE WARSZTATY EKONOMICZNE – OBIEG POLSKIEGO ZŁOTEGO W ŚWIĄTECZNY CZAS – w formie wspomnień z naszej wyjątkowej lekcji w terenie w centrum magicznego Krakowa.

Otwarcie jarmarku bożonarodzeniowego na krakowskim rynku to zawsze dobry wstęp do zbliżających się świąt. Od ponad 30 lat stoiska kupców odwiedzają poszukiwacze świątecznych prezentów i wyjątkowej atmosfery. To sprawia, że jarmark zyskał już miano atrakcji turystycznej rozpoznawalnej na całym świecie.

Jarmark krakowski znalazł się w zestawieniu najlepszych jarmarków bożonarodzeniowych, do których odwiedzenia zachęca turystów CNN.  Sam Kraków został uznany za jedno z „Najlepszych europejskich miast do odwiedzenia zimą”

Z tych wszystkich powodów nie mogło tam zabraknąć DRUŻYNY EDUKACJI EKONOMICZNEJ KOSTKI, która realizując zadania IV edycji programu Złote Szkoły NBP, podążała TROPEM ŚWIĄTECZNEGO ZŁOTEGO.

ALE Z NAS DETEKTYWI, ujawniliśmy SKARBONKĘ pełną pieniędzy 🙂 i wiele innych ciekawostek.

ZOBACZCIE SAMI! Zapraszamy na film!