Podsumowanie wizyty włoskich uczniów z Palermo

Ponownie gościliśmy, tym razem większą grupę 45 licealistów z jezuickiej szkoły Gonzaga Campus w Palermo.
Na początku pokazaliśmy im szkołę i zjedliśmy kilka przekąsek, żeby mieć siłę na dzień pełen wrażeń.
Podzieliliśmy się na grupy, część udała się na zajęcia konwersacyjne w ramach języka angielskiego a druga połowa na aktywności sportowe. Po krótkiej przerwie grupy zamieniły się. Rozmowy były bardzo wartościowe, mogliśmy wymienić się doświadczeniem naszej codzienności szkolnej, planami na studia a także porozmawiać o tym jak spędzamy czas wolny i gdzie chodzimy na imprezy :- )
Przed obiadem wszyscy spotkaliśmy się na hali i próbowaliśmy swoich sił w łucznictwie.
Po kilku dokładkach polskich dań, zakończyliśmy dzień meczem piłkarskim. Było gorąco ale pożegnaliśmy się uściskami.
Mamy nadzieję na szybkie ponowne spotkanie!
Ciao:)
Uczniowie 2E