13 października 2023 roku młodzież z KOSTKI brała udział w tradycyjnym już dla nas Dniu Samorządności. Podczas tego dnia odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego szkoły, a wcześniej debata kandydatów na Prezydenta SU.

Uprawnionych do głosowania było 514 uczniów, a frekwencja wyniosła 74,51%.

Decyzją uczniów KOSTKI Prezydentem Samorządu Uczniowskiego została Amelia Zienkiewicz z klasy 2C, uzyskując 56,91% głosów.

V-Prezydentem Samorządu Uczniowskiego został Sebastian Muszyński z klasy 3B, uzyskując 29,50% głosów.

Rzecznikiem Praw Ucznia na ponowną kadencję została wybrana Pola Gębalska z klasy 3C, uzyskując 77,02% głosów.

Sekcję Charytatywną SU poprowadzi Emilia Majer z klasy 2C, uzyskując 68,91% głosów.

Sekcję Medialną SU poprowadzi Piotr Połomski z klasy 2A, uzyskując 77,55% głosów.

Sekcję Integracyjno-Rozrywkową SU poprowadzi Kornelia Czerwiec z klasy 2C, uzyskując 73,89% głosów.

Sekcję Ekologiczną SU poprowadzi Franciszek Gadowski z klasy 2E, uzyskując 82,25% głosów.

Gratulujemy wszystkim, a nowemu Samorządowi życzymy samych sukcesów i kreatywnych rozwiązań na korzyść społeczności szkolnej!