Nadszedł ten moment! Serdecznie zapraszamy na rozpoczęcie roku szkolnego!

Rok szkolny 2023/2024 rozpoczniemy wg następującego porządku.

4 września br. uczniów klas pierwszych serdecznie zapraszamy na godzinę 8.00 do KOSTKI na spotkanie z wychowawcami w klasach.

Sala ( spotkanie z wychowawcą)
IA 210   ( I piętro)
IB 304   ( II piętro)
IC 323   ( II piętro)
ID 211   ( I piętro)
IE 202   ( I piętro)
IF 108   (parter)

Po spotkaniu wraz ze swoimi wychowawcami uczniowie przejdą do Kościoła Matki Bożej Dobrej Rady (ul. Dygasińskiego 44a) na mszę świętą inaugurującą rok szkolny, która odbędzie się o godzinie 9.00!

Po mszy świętej uczniowie klas 1C, 1E, 1F pojadą wraz z wychowawcami i innymi opiekunami na rajd integracyjny! (o którym więcej jest dostępne na stronie szkoły w wiadomości z 7 sierpnia br., szczegóły oraz zapisy na zebraniu dla rodziców klas pierwszych 31 sierpnia)

Uczniowie klas 1A, 1B, 1D po mszy św. udadzą się do domów. Dla uczniów tych klas rajd integracyjny rozpocznie się w środę 6 września.

Drodzy pierwszoklasiści już nie możemy się doczekać spotkania z Wami!

4 września br. uczniów klas drugich, trzecich oraz czwartych serdecznie zapraszamy na mszę świętą do Kościoła Matki Bożej Dobrej Rady (ul. Dygasińskiego 44a) na godzinę 9.00. Po mszy świętej odbędą się spotkania z wychowawcami w szkole.

Cieszymy się na spotkanie z Wami! Mamy nadzieję, że Wy też 🙂

PRZYPOMINAMY o Zebraniu dla Rodziców klas pierwszych w dniu 31 sierpnia br.

Spotkania odbędą się wg następującego porządku.

Klasa 1A, 1B, 1C- godzina 17.30- spotkanie z Dyrekcją (I piętro)

– godzina 18.00- spotkania z wychowawcami w klasach

Klasa 1D, 1E, 1F – godzina 17.30- spotkania z wychowawcami w klasach

– godzina 18.00 – spotkanie z Dyrekcją (I piętro)