#ZłoteSzkołyNBP

WYJĄTKOWE SPOTKANIA KOSTKOWICZÓW Z NIEZWYKŁYMI GOŚĆMI! 

,,FILMOWE” WSPOMNIENIA Z EKONOMICZNYCH WARSZTATÓW UCZNIOWSKICH Z PRZEDSZKOLAKAMI.

By opowiedzieć o tym wyjątkowym spotkaniu Kostkowiczów z niezwykłymi gośćmi, którzy niedawno odwiedzili naszą szkolną bibliotekę – przytoczymy wpis, jaki uczestnicy naszych warsztatów umieścili po pierwszym ekonomicznym spotkaniu na swojej stronie Facebook – Samorządowego Przedszkola nr 36 w Krakowie:

KOTKI w gościnie u Kostki – Publicznym Liceum Ogólnokształcącym Jezuitów. 

W dniu 07.03.2022 r. nasze KOTKI odwiedziły mury LO im. św. Stanisława Kostki. Współpraca z tym wspaniałym miejscem trwa od wielu lat. Na przestrzeni lat nasze przedszkolaki brały udział w Projekcie ,,Moja pasja – moje hobby”. 

Tym razem zostaliśmy zaproszeni do udziału w Programie ,,Złote Szkoły NBP – Bezpieczni w finansach osobistych”. W ramach warsztatów ekonomicznych zainspirowani opowieściami, bajkami o tematyce ekonomicznej w przyszłości będziemy dążyć, a przynajmniej niektórzy z nas do tego, aby stać się Gigantami finansowymi!”

Czy można lepiej podsumować to co robimy? 

Teraz czas na Ciebie – EKONOMIA PODAJ DALEJ!

Zapraszamy na filmowe wspomnienia z naszego spotkania w KOSTCE na ekonomicznych warsztatach uczniowskich z przedszkolakami w ramach III edycji programu ,,Złote Szkoły NBP – POZNAJEMY BANK CENTRALNY”.