INFORMACJE DLA RODZICÓW

Wyjazd integracyjny klas pierwszych

Wrzesień 2022 r.

I tura: 1-3 września (czwartek-sobota) klasy: 1A, B i C

Wyjazd 1 IX (czwartek) o godzinie 10:30 (spod kościoła Matki Bożej Dobrej Rady – tam gdzie będzie Msza na rozpoczęcie roku szkolnego). Powrót do Krakowa 3 IX (sobota) ok. 18:00 (pod kościół skąd był wyjazd). Uczniowie 1 września przychodzą na godz. 8:00 do szkoły gdzie odbędzie się spotkanie z wychowawcą oraz napisanie testu z języków obcych.

II tura 4-6 września (niedziela-wtorek) klasy: 1D i E

Wyjazd 4 IX (niedziela) o godzinie 8:00 (spod sklepu BIEDRONKA przy ul. Polonijnej). Powrót do Krakowa 6 IX (wtorek) ok. 18:00 (na parking przy kościele Matki Bożej Dobrej Rady – tam gdzie będzie Msza na  rozpoczęcie roku szkolnego).

Miejsce: WILLA JEZUICKA w Starej Wsi / koło Brzozowa, Podkarpacie (Stara Wieś 826, 36-200 Brzozów). Miejsce jest odosobnione w środku lasu, cały ośrodek i teren jest dla naszej dyspozycji. Można obejrzeć galerię zdjęć na stronie willi: https://willa.jezuici.pl/?cat=7

Ważne żeby zabrać ŚPIWÓR i opcjonalnie prześcieradło! Środek na kleszcze i komary.

W pobliżu jest pasieka, więc jak ktoś jest uczulony na ukąszenia owadów niech wpisze to w „zgodzie na wyjazd”.

W czasie wyjazdu planowana jest jedna Msza Święta.

Cena: 330 zł obejmuje:

• Transport
  • Pobyt
  • Wyżywienie – Zapewniamy tylko diety wegetariańską i bezglutenową. Wszystkie inne diety we własnym zakresie.
  • Ubezpieczenie
  • Materiały do pracy w czasie warsztatów
  • Sprzątanie i dezynfekcja ośrodka
  • Wycieczka do Starej Wsi
  • Inne wydatki typu: nagrody dla uczniów; woda do picia, itp.

Wyjazd ma na celu:

• Integrację klasy – poznanie z wychowawcą i swoimi kolegami i koleżankami.
  • Zapoznanie się ze zwyczajami szkoły.
  • Zapoznanie się z podstawowymi elementami pedagogiki ignacjańskiej.
  • Warsztaty:
    • Integracyjne
    • „Jak się uczyć?”
    • „Jak skutecznie zarządzać czasem?”
  • Spotkanie z absolwentami naszej szkoły.
  • Zapoznanie się z historią Jezuitów w Starej Wsi i patronem szkoły św. Stanisławem Kostką.

Płatności można dokonać w dniu wyjazdu.

Telefon do o. Damiana Pawlika SI: 723 972 908

Regulamin wyjazdu integracyjnego

Karta na wyjazd w I turze (1-3 września)

Karta na wyjazd w II turze (4-6 września)