Szanowni Państwo Drodzy Nauczyciele, Pracownicy AiO obecni i dotychczasowi Drodzy Uczniowie i Absolwenci KOSTKI Drodzy Rodzice naszych uczniów i absolwentów
28 maja w godz. 13-18 odbędzie się Piknik Rodzinny KOSTKI rozpoczynający obchody jubileuszu 10 lecia szkoły.
Na ten dzień zapraszamy wszystkich absolwentów KOSTKI, nauczycieli związanych z KOSTKĄ, obecnych uczniów ich rodziców i nauczycieli pracujących w szkole, rodziny naszych uczniów, nauczycieli i pracowników AiO.
Chcemy, aby ten dzień był dniem wspomnień i dobrej zabawy.
Przygotowaliśmy wiele atrakcji:
– występy artystyczne,
– konkurs Mam talent
– mecz siatkówki z występem cheeleaderek
– stoiska gastronomiczne z kiełbaską, bigosem, pajdą chleba ze smalcem, ciastem, a także nielimitowanym popcornem i watą cukrową,
– konkursy, gdzie będzie można wygrać atrakcyjne nagrody
– koncert zespołu (niespodzianka)
– zjeżdżalnia i trampolina dla dzieci
Będzie stoisko profilaktyczno-edukacyjne przygotowane przez Policję, będą porady kosmetyczno- zdrowotne i warsztaty robienia świec.
Ponadto będą przeprowadzone liczne licytacje, ale tu będziemy stopniować napięcie, co będzie można nabyć, aby już dziś nie zdradzać wszystkiego. Może tylko to, że będą to perełki dla miłośników różnych dyscyplin sportu oraz kuchni. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie:)
Gratką będzie zabawa KUP KOSTKĘ gdzie będzie można wylosować fajne nagrody, a wszystkie kupony będą brać udział w puli losowań nagród głównych, o dużej wartości, o czym też będziemy na bieżąco informować.
Całą imprezę poprowadzi zawodowy konferansjer!
W tym samym dniu odbędzie się Pierwsze Spotkanie Absolwentów KOSTKI, a także Drugi Dzień Otwarty KOSTKI.
Zapraszamy także do dołączania do wydarzenia na Facebooku, by być na bieżąco