Noc 15 stycznia 2022r. na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci, a po latach będziemy ją wspominać z łezką w oku. Tego wieczoru odbyła się druga w historii naszej KOSTKI studniówka.
Maturzyści wraz z Gronem Pedagogicznym i Rodzicami spotkali się w Hotelu Vinnica w Sygneczowie, by uczcić symboliczne 100 dni do egzaminu maturalnego i dorosłości.
Wieczór rozpoczął zatańczony Polonez, który przygotowaliśmy, dzięki koleżankom z klasy 3Bg pod czujnym okiem Pana Profesora Sebastiana Gierlacha, na lekcjach wychowania fizycznego i licznych próbach. Po wytwornym tańcu rozpoczęła się wyśmienita kolacja.
Następnie wysłuchaliśmy motywujących i zarazem wzruszających słów ks. Tomasza Nogaja SJ Dyrektora szkoły, Pana Józef Rostworowskiego oraz Pani Joanny Brandys Przewodniczącej Rady Rodziców KOSTKI.
Po naszych podziękowaniach dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i Rodziców każda z klas zaprezentowała swój krótki występ artystyczny, co zakończyło część oficjalną balu.
Rozpoczęła się zabawa, a parkiet cały czas był pełen uczniów i naszych Profesorów. Gdy ktoś opadł z sił, mógł nabrać energii korzystając z bufetu pełnego smakołyków.
Oczywiście zgodnie z tradycją wznieśliśmy też toast za owoce naszej pracy w ciągu najbliższych miesięcy na maturze oraz zjedliśmy tort przyozdobiony logiem naszej szkoły.
Radzie Rodziców składamy ogromne podziękowania za zorganizowanie nam tak pięknego wieczoru.
Dziękujemy też Gronu Pedagogicznemu za obecność i świetną zabawę.