16 grudnia w naszej szkole odbył się VIII Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez Naszych Rodziców w ramach warsztatów „Mama Magis&Tata Magis”, które odbywały się w KOSTCE od 12 października w każdy wtorek. Rodzice włożyli wiele pracy i serca w jego przygotowanie, za co serdecznie dziękujemy.

Podziękowania kierujemy również do osób kupujących, którzy swoją hojnością wsparli naszą akcję. Po raz kolejny jesteśmy pod wrażeniem Waszej aktywności podczas zakupów, a także szczodrości i życzliwości dla nas i tego co wspólnie robimy.

Składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim osobom, które
w jakikolwiek sposób przyczyniły się do zorganizowania i przeprowadzenia kiermaszu.

Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na zakup nowości wydawniczych i na potrzeby uczniów.