30.09.2021 odbyły się zawody Krakowskiej Olimpiady Młodzieży w Lekkiej Atletyce.

Nasza szkołę reprezentowały: Natalia Śliwiak, Burzyńska Zuzanna, Witkowska Dominika, Pałka Karolina, Zachacka Katarzyna, Baka Urszula.

Mistrzynią Krakowa w skoku w dal została Natalia Śliwiak z wynikiem 5,15 m. Jako jedyna przekroczyła barierę pięciu metrów.

Nasza sztafeta 4 razy 100 metrów ( w której biegły Natalia, Zuzanna, Dominika i Karolina)
zajęła 4 miejsce ocierając się o podium – zabrakło niecałe 2 sekundy do brązowego medalu.
Serdecznie gratulujemy naszym dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów.

Z kolei 5 października rywalizowali panowie w składzie: Jakub Dyl, Maksymilian Wójcik, Jan Sulencki, Maciej Słowik, Dominik Jasiorkowski, Tymoteusz Szwajkowski, Paweł Szafarowicz, Olaf Laszczak, Krzysztof Wajda oraz Jakub Jachna.

Mistrzem Krakowa w biegu na 400m z wyraźną przewagą (z wynikiem 51,29 s) został Maciej Słowik.

Nasi medaliści swój sukces powtórzyli na zawodach wojewódzkich, które odbyły się 11 października.
Zarówno w skoku w dal jak i w biegu na 400 m nie mieli sobie równych!