Gratulujemy uczniom zakwalifikowanym, a następnie przyjętym do naszej szkoły. Łącznie do KOSTKI kandydowało w rekrutacji podstawowej 440 absolwentów szkół podstawowych. Suma wszystkich wyborów w systemie Omikron wynosiła 617.

W tym roku wyniki uczniów kandydujących do KOSTKI są imponujące. Najwyższy wynik osoby aplikującej do naszej szkoły wynosił 186,55! W poszczególnych klasach maksymalne wyniki przedstawiają się następująco: klasa A – 179.15, klasa B – 182,25, klasa C – 164,2, – klasa D – 186,55, klasa E – 172,35.

Także średnie wyniki uczniów przyjętych do poszczególnych klas pokazują jak wspaniali uczniowie wybierali naszą szkołę: 

Te imponujące wyniki to zapowiedź wspaniałej przygody edukacyjnej w KOSTCE na najbliższe cztery lata! Witamy naszych nowych uczniów, do zobaczenia już 1 września!