Druga edycja „Wyzwania czytelniczego”.

Biblioteka szkolna zaprasza do wzięcia udziału w zabawie: „Wielkie wyzwanie czytelnicze roku szkolnego 2019/2020”.

Zasady są proste: pobierz  formularz z przygotowanymi hasłami i ustrzel pięć oczek. Każde pole to jedna książka. Jedną książką nie można odznaczyć więcej niż jednego pola. Po zaznaczeniu „pięciu oczek” uzupełniony formularz prześlij na adres: [email protected].

UWAGA: Wyzwanie nie kończy się w momencie ustrzelenia jednego „kompletu oczek”. Próbujcie uzyskać ich jak najwięcej na jednej planszy – a może nawet zakreślić wszystkie pola?  Czytaj i baw się!

Dla najlepszych graczy przewidziane są nagrody.

Termin konkursu upływa 31 maja 2020 r.

BIOGRAFIA  NOWINKA (KSIĄŻKA WYDANA W 2020)  POWIEŚĆ HISTORYCZNA  LITERATURA FAKTU  KRÓTKA FORMA (OPOWIADANIE, NOWELA)
  KSIĄŻKA, KTÓRA ZOSTAŁA WYDANA CO NAJMNIEJ 100 LAT TEMU  POLSKA AUTORKA  KLASYKA LITERATURY POLSKIEJ  LITERACKI DUET  POWIEŚĆ AMERYKAŃSKA
  POWIEŚĆ EPISTOLARNA  POWIEŚĆ OBYCZAJOWA  KSIĄŻKA ZEKRANIZOWANA  KSIĄŻKA POPULARNONAUKOWA  POWIEŚĆ SKANDYNAWSKA
  REPORTAŻ LUB WYWIAD RZEKA  KSIĄŻKA POWYŻEJ 500 STRON  POWIEŚĆ FANTASY  POWIEŚĆ MŁODZIEŻOWA  KRYMINAŁ