Szanowni Państwo,

drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy,  absolwenci naszego gimnazjum, przyjaciele KOSTKI. Już za kilka dni pierwszy rocznik uczniów Liceum KOSTKA zakończy naukę. Przez trzy lata razem z nami budowali naszą szkołę, uczyli się w niej, rozwijali swoje kompetencje i talenty. Chcemy uroczyście ich pożegnać podczas wyjątkowej Gali. Ze względu na brak możliwości wspólnego spotkania się na żywo, zapraszamy wszystkich na uroczystość, która odbędzie się z wykorzystaniem programu Zoom. Wszystkich, którzy zechcą nam towarzyszyć zapraszamy do oglądania transmisji na żywo w tym miejscu w dniu 24 kwietnia 2020 o godzinie 18.00. Wcześniej o godzinie 17.00 na naszym portalu społecznościowym Facebook (https://www.facebook.com/liceumkostka/) zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas Mszy Świętej, którą odprawię w intencji naszych maturzystów i ich rodzin.

Zapraszam do wspólnego świętowania z nami.

Ks. Tomasz Nogaj SJ

Link do transmisji Mszy świętej w intencji maturzystów
24.04.2020 g.17.00