Szanowni Państwo,

zaczynamy tydzień z profilami KOSTKI jako kontynuację naszego Wirtualnego dnia otwartego. Codziennie będziemy opowiadać o naszych klasach, pokazywać jak się w nich uczymy. Zaprezentujemy także w jaki sposób wspieramy naszych uczniów i pomagamy im się rozwijać w różnorodnych obszarach.

Dziś rozpoczynamy od profilu matematyczno – informatyczno – fotonicznego.

Uczniowie w naszej szkole radzą sobie z różnymi wyzwaniami, nie straszne im nawet poprowadzenie lekcji matematyki. Dziękujemy Kacprowi za tą pokazową prezentację.

 

Nagranie pochodzi z archiwum szkoły.

Czy uczymy w szkole czy zdalnie, pod opieką wspaniałych profesorów nauka to sama przyjemność. Zobacz jak wyglądają lekcje matematyki na zajęciach on-line z profesor Małgorzatą Sobolewską.

 

 

Uczniowie KOSTKI w ramach projektu przygotowali także, pod opieką profesora Pawła Miki, film pokazujący jak samemu złożyć komputer!

 

Nagranie pochodzi z archiwum KOSTKI.

Klasie matematyczno – informatyczno – fotonicznej patronuje firma InPhoTech, lider w dziedzinie światłowodowej. Zapraszamy do poznania jak wygląda nasza współpraca i wyjątkowy program, który dla naszych uczniów przygotowali pracownicy firmy.