Szanowni Państwo, Uczniowie, Rodzice, Opiekunowie prawni, Pracownicy KOSTKI,

Przekazuję do wiadomości ustalenia Ministra Edukacji Narodowej ws. przedłużenia zawieszenia zajęć dydaktyczno-opiekuczńczych do dnia 10 kwietnia.
Więcej informacji klikając na LINK.

Szczegółowe informacje nt. organizacji zajęć zdalnych przekażemy w najbliższym czasie przez dziennik elektroniczny.

Jeszcze raz proszę o regularne sprawdzanie informacji przekazywanych za pośrednictwem dziennika elektornicznego Librus.

Bardzo dziękujemy za wszytkie słowa wsparcia, życzliwości, podpowiedzi dotyczące organizacji pracy szkoły w tych nowych dla wszystkich okolicznościach. Zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań by jak najszybciej usprawnić proces nauczania na odległość i z dużą uwagą wsłuchujemy  się we wszelkie informacje przekazywane przez Państwa.

o. Tomasz Nogaj SJ

O.Tomasz Nogaj SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów