Szanowni Uczniowie, Rodzice, Opiekunowie Prawni, Pracownicy KOSTKI,

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno-wychowawcze w okresie od 12 do 25 marca.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie MEN-u  (men.gov.pl).

Nauczyciele KOSTKI przygotowali materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu – prosimy o systematyczne sprawdzanie informacji zamieszczanych w Librusie, który jest pierwszym sposobem przekazywania wiadomości uczniom i rodzicom! Stopniowo uczący uruchamiają kolejne formy e-nauczania stąd zachęcamy do pozostawania w stałym kontakcie z kadrą KOSTKI.

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku oraz strony internetowej – będziemy na nich przekazywać istotne informacje odnośnie podejmowanych działań dydaktycznych oraz funkcjonowania pracy administracji i obsługi.

W dniach 16-25 marca zamknięty będzie budynek szkoły oraz boisko. Pracownicy szkoły pozostają dla Państwa w stałym kontakcie za pośrednictwem poczty mailowej oraz dziennika elektronicznego Librus.

W sprawach rekrutacji istniej również możliwość kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 511 472 050, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-15.00. Mailowo pytania dotyczące rekrutacji prosimy kierować na adres: [email protected].

O.Tomasz Nogaj SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów