Uczniowie z koła teatralnego „Dwie Maski KOSTKI” wraz z Dyrekcją i opiekunami spotkali się jak co roku przy wigilijnym stole. To był wyjątkowy czas, bo po raz pierwszy spędziliśmy ten czas razem z zespołem muzyczno-wokalnym. Nasze zaproszenie przyjęli również absolwenci koła teatralnego, którzy, jak sami przyznali, bardzo tęsknią za KOSTKĄ. Szczególnie cieszymy się z obecności Pani Agnieszki Korczak, która zainicjowała powstanie koła teatralnego.
Zgodnie z tradycją spotkanie rozpoczęło się od odczytania fragmentu Pisma Świętego i podzielenia się opłatkiem. Życzeniom nie było końca. Później był czas na: barszcz, uszka, smakowite sałatki i przepyszne ciasta. Miłym akcentem stało się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie gitary. Spotkanie było dobrą okazją do refleksji, a także miłym wprowadzeniem w atmosferę zbliżających się świąt. Ten niesamowity wieczór na długo zostanie w naszej pamięci.
Takie spotkania są idealną chwilą, aby wyzwolić w sobie chęć dzielenia się swoim talentem. Dziękujemy za to Ojcu Dyrektorowi Tomaszowi Nogajowi SJ.

W tę nadchodzącą świętą noc kiedy „Bóg się rodzi, moc truchleje”, życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożej Dzieciny na każdy dzień Nowego Roku. Niech narodzone Dzieciątko ześle Wam łaskę zdrowia, nadziei i spokoju wewnętrznego.
Tego Wam życzy
Koło teatralne „Dwie Maski KOSTKI”
Zachęcamy do obejrzenia galerii.

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły

Zobacz zdjęcia