VI Kiermasz Bożonarodzeniowy, który odbył się w KOSTCE 12 grudnia 2019 r. cieszył się jak co roku ogromnym zainteresowaniem, a świąteczny nastrój sprawił, że osoby niecierpliwie wyczekujące Świąt Bożego Narodzenia mogły poczuć ich niezwykłą atmosferę.
A to wszystko dzięki naszym Rodzicom, którzy podczas 9 spotkań „Mama Magis&Tata Magis” z wielkim entuzjazmem przygotowywali wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne, aniołki, stroiki, bombki, choinki, pachnące pierniki, kartki
i inne ozdoby świąteczne.
Kiermasz okazał się dużym sukcesem, bo prawie wszystko udało się sprzedać. Zebraliśmy dość dużą kwotę, która zostanie przekazana na wsparcie szkolnej akcji: „Jesteś głodny, przyjdź na zupę”.
Dziękujemy bardzo KOCHANI RODZICE!

Dziękujemy za poświęcony czas i trud włożony w organizację tegorocznego kiermaszu. To ogromna radość, że w tym dniu byli również Rodzice naszych absolwentów. Zachęcamy tych Państwa, którzy nie mieli do tej pory okazji, aby uczestniczyć w warsztatach Magisowych Rodziców. To czas, aby
w świetnej atmosferze odreagować od codziennych spraw, sprawić, aby tą radością mogły cieszyć się także Państwa dzieci a nasi uczniowie.

Wszystkim, którzy wzięli udział w kiermaszu i wsparli finansowo tę akcję serdecznie dziękujemy.

Mamy taką cichą nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się wspólnie zorganizować następny kiermasz.

Zobacz zdjęcia

Aneta Pietrzyk, nauczyciel bibliotekarz i Dyrektor Biura Promocji i Rozwoju Szkoły