We wtorek 17.12.2019 roku odbył się w naszej szkole już II Bożonarodzeniowy Turniej szachowy o Puchar Dyrektora KOSTKI. Mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli szachowych z SP nr 123, SP nr 148 oraz SP nr 8. W turnieju wzięło udział 46 osób, kilka z nich posiadało kategorie szachowe co na pewno podniosło poziom gier. Rozegranych zostało 8 rund , każdy z zawodników miał 15 minut na rozegranie swojej partii. W całym turnieju wiele pojedynków było bardzo emocjonujących. Jesteśmy dumni z naszych zawodników i zawodniczek którzy zaprezentowali się świetnie. Zwycięzcą turnieju został Jakub Kierys, drugie miejsce zajął Cichoń Bartłomiej , na trzecim stopniu podium uplasował się Jakub Gosztyła.
Wyniki końcowe na stronie:
http://www.chessarbiter.com/turnieje/2019/ti_7242/results.html?l=pl&tb=14_

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w następnych turniejach.

Zespół do spraw sportu i rekreacji.

Zobacz zdjęcia