Rozpoczynamy nabór chętnych do udziału w letnim kursie języka angielskiego „English as a Second Language Program – Dream No Borders”. Już po raz szósty chętni uczniowie KOSTKI, klas pierwszych i drugich liceum, mogą w dniach 29 czerwca – 7 sierpnia 2020 r. , wyjechać do Waszyngtonu i w Georgetown Preparatory School ( jezuickiej szkole średniej, istniejącej od 1789 roku ) doskonalić swoją znajomość języka angielskiego. Wyjazd jest także okazją by w wyjątkowy sposób spędzić wakacje w międzynarodowej grupie młodzieży z całego świata.

Szczegółowe informacje o szkoleniu można znaleźć tutaj: http://www.gprep.org/about/summer-programs/esl.

zaś informacje o dotychczasowych wyjazdach uczniów KOSTKI do Georgetown Preparatory School są zamieszczone tutaj: https://kostka.edu.pl/kurs-angielskiego-w-waszyngtonie

Osoby zainteresowane aplikowaniem o udział w kursie proszone są o zapoznanie się z informacją na temat kursu: English as a Second Language Program – informacja pl_2020 oraz zgłoszenie do dnia 16.12.2019 r. do p. Agnieszki Baran woli aplikowania o udział w kursie (osobiście lub mailowo na adres: [email protected]).

W celu ubiegania się o udział w kursie należy pobrać i uzupełnić dokumenty rekrutacyjne:

Do dokumentów należy dołączyć także:

  • wydruk bieżących ocen z systemu Librus,
  • kserokopię paszportu – strony ze zdjęciem.

Komplet dokumentów rekrutacyjnych należy dostarczyć do p. Agnieszki Baran do p. 313 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10.01.2020 r. do godz. 13.00.

W styczniu odbędą się rozmowy rekrutacyjne z kandydatami, ogłoszenie wyników rekrutacji przewidujemy na luty 2020 r.

Zapraszamy do aplikowania!

O.Tomasz Nogaj SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów
Agnieszka Baran, psycholog, koordynator współpracy międzynarodowej