Jak co roku z Okazji Święta Patrona Naszej Szkoły organizowany był Dzień Sportu. Ta wyjątkowa uroczystość zawsze jest okazją do integracji i wspólnej fair play rywalizacji międzyklasowej.

Młodzież brała udział w kilku konkurencjach a mianowicie: rzuty do kosza, drużynowe skoki na skakance, żonglerka piłkarska, odbijanie w parach piłką do siatkówki, kręgle, zwinnościowy tor przeszkód, sztafeta w workach , rzucanie w parach ringiem. Każda klasa miała swoich reprezentantów w konkurencjach sprawnościowych. W każdej z nich po zakończonej rywalizacji był robiony ranking wyników. Po podliczeniu punktów zwycięzcami została klasa 2D , drugie miejsce zajęła klasa 1AG oraz na trzecim stopniu podium uplasowały się klasy 2C oraz 2A. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wierzymy iż każdy miło spędził czas w tym dniu.

Po zakończonych konkurencjach odbyły się mecze pomiędzy uczniami z klas I oraz II i III , następnie mecz pomiędzy nauczycielami oraz uczniami. Nie zabrakło emocji i sportowej rywalizacji. Rewanż już za rok 🙂

Zespół do spraw sportu i rekreacji.

zobacz zdjęcia
Zdjęcia autorstwa Macieja Bruzdy
zobacz zdjęcia