I. Nowy rok szkolny rozpoczniemy uroczystą Mszą św. w kościele parafialnym Matki Bożej Dobrej Rady – Kraków-Prokocim, ul. Dygasińskiego 44A, o godzinie 10.00 w dniu 2 września br. Na placu przed wejściem do kościoła uczniowie spotykają się o godzinie 9:45 z wychowawcami i następnie wchodzimy do kościoła. Serdecznie zapraszamy na naszą uroczystość rodziców i przyjaciół KOSTKI.

II. Po Mszy św. przejdziemy za Sztandarem szkoły do KOSTKI, gdzie odbędzie się spotkanie uczniów ze swoimi wychowawcami.
III. Uczniowie klas pierwszych po spotkaniu z wychowawcami napiszą krótki test z języka angielskiego, którego wyniki pozwolą zakwalifikować ich do poszczególnych grup zaawansowania znajomości języka. W związku z tym prosimy, aby zabrali ze sobą przybory do pisania.

Zespół muzyczno-wokalny KOSTKI zaprasza wszystkich uczniów, także nowoprzyjętych do klas pierwszych, którzy chcieliby zagrać/zaśpiewać podczas uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego. Zapraszamy na próbę w dniu 28.08.2019 (środa) na godz. 10.00 do sali 307.

Józef Rostworowski, Dyrektor ds. Nadzoru Pedagogicznego