Już jutro, 18 czerwca 2019 r. o godz. 14.30 odbędzie się w KOSTCE uroczysta GALA na Placu św. Stanisława Kostki. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów i ich rodziców na tą uroczystość. Uczniowie klas trzecich przychodzą najpóźniej na godzinę 14.15 i zajmują wyznaczone miejsca przed sceną wskazane przez wychowawców. Uczniowie klas licealnych proszeni są o zajmowanie miejsc klasami w dalszych częściach namiotu.

Po Gali zapraszamy o godzinie 17.00 na piknik.

Informujemy, iż ze względów organizacyjnych i bezpieczeństwa nie będzie w tym dniu wjazdu na parking przy szkole. Bardzo prosimy o pozostawianie samochodów na osiedlu, istnieje też możliwość wjazdu na parking przy kościele Matki Bożej Dobrej Rady (ul. Dygasińskiego 44).

W środę 19 czerwca 2019 r. uczniowie przychodzą przed godz. 8.30 do kościoła Matki Bożej Dobrej Rady, po Mszy świętej wracamy do KOSTKI gdzie nastąpi spotkanie z wychowawcami i rozdanie świadectw.