Dnia 25.kwietnia odbyły się w naszej szkole V Igrzyska Szkół Katolickich w Krakowie. W turnieju brały  udział drużyny : Kostka, Prezentki, Augustianki i Salezjanki. Jak co roku rywalizacja była na bardzo wysokim poziomie. Wszystkie drużyny były bardzo dobrze przygotowane i poziom gry był profesjonalny. Drużyny były podzielone na dwie grupy , z których najlepsi przechodzili do gry w półfinałach. Nasze drużyny szły jak burza i zakwalifikowaliśmy się do gry w meczu finałowym razem z drużyną Prezentek. Mecz finałowy dostarczył bardzo dużo emocji , nasi uczniowie kibicowali bardzo mocno oraz towarzysząca temu spotkaniu wspaniała grupa Kostkowych cherleaders!!!W efekcie tego meczu Kostka uplasowała się na I miejscu i piękny Puchar Dyrektora Szkoły został kolejny rok u nas! Dziękujemy za wspaniałą grę wszystkich drużyn !!

Zespół do spraw sportu i rekreacji.

zobacz zdjęcia