Dnia 1 marca nasza szkoła uczestniczyła w Dniu Orientacji Zawodowej, który odbywał się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi nr 12 w Krakowie. Miał on na celu pomoc w wyborze szkoły ponadgimnazjalnej/ ponadpodstawowej uczniom trzecich klas gimnazjum i ósmych szkoły podstawowej. Podczas spotkania swoją ofertę przedstawiało ponad 40 placówek edukacyjnych, z których ofertą zapoznało się ponad 2000 uczniów szkół krakowskich.

Naszą szkołę reprezentował zespół wokalno-muzyczny oraz cheerleaderski. Występy naszych uczniów cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony uczniów z innych szkół. Oprócz pokazów mieliśmy stoisko w jednej z sal, gdzie przedstawiciele naszej placówki zachęcali młodzież do wybrania KOSTKI. Rozdawano ulotki, rozmawiano o ofercie szkoły. KOSTKA została godnie zaprezentowana i mamy nadzieję, że wiele osób dołączy do KOSTKI.

Zespół cheerleaders

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej z Oddziałami Gimnazjalnymi nr 12 za umożliwienie nam udziału w tym wyjątkowym spotkaniu!

Ewa Sadłoń, nauczyciel wychowania fizycznego

O. Jerzy Filip SJ, katecheta

Zobacz zdjęcia