Rozpoczynamy nabór chętnych do udziału w letnim kursie języka angielskiego „English as a Second Language Program – Dream No Borders”. Już po raz piąty chętni uczniowie KOSTKI, klas pierwszych i drugich liceum, mogą w dniach 24 czerwca – 2 sierpnia 2019 r., wyjechać do Waszyngtonu i w Georgetown Preparatory School (istniejącej od 1789 roku jezuickiej szkole średniej) doskonalić swoją znajomość języka angielskiego. Wyjazd jest także okazją by w wyjątkowy sposób spędzić wakacje w międzynarodowej grupie młodzieży z całego świata.

Szczegółowe informacje o szkoleniu można znaleźć tutaj: http://www.gprep.org/about/summer-programs/esl.

zaś informacje o dotychczasowych wyjazdach uczniów KOSTKI do Georgetown Preparatory School tutaj: https://kostka.edu.pl/kurs-angielskiego-w-waszyngtonie

 

Osoby zainteresowane aplikowaniem o udział w kursie proszone są o zapoznanie się z informacją na temat kursu: English as a Second Language Program – informacja pl_2019

W celu ubiegania się o udział w kursie należy pobrać i uzupełnić dokumenty rekrutacyjne:

formularz rekrutacyjny – uczeń klasy pierwszej;

formularz rekrutacyjny – uczeń klasa druga;

formularz rekrutacyjny dla rodziców/opiekunów prawnych;

formularz rekomendacji – nauczyciel (składany bezpośrednio do Dyrektora szkoły);

formularz rekomendacji – kolega/koleżanka;

formularz rekomendacji – osoba spoza szkoły.

Komplet dokumentów rekrutacyjnych należy dostarczyć do p. Agnieszki Baran do p. 108 w nieprzekraczalnym terminie do dnia 05.02.2019 r. do godz. 13.00.

W drugiej połowie lutego odbędą się rozmowy rekrutacyjne z kandydatami, ogłoszenie wyników rekrutacji przewidujemy w marcu 2019 r.

Zapraszamy do aplikowania!

O.Tomasz Nogaj SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów
Agnieszka Baran, psycholog, koordynator współpracy międzynarodowej