Bardzo cieszy nas fakt, że absolwenci pamiętają i wracają do KOSTKI ,a co najważniejsze dobrze ją wspominają.

W kwietniu naszą szkołę odwiedziły siostry bliźniaczki- Kinga i Weronika Czerneckie. Ucieszyłam się gdy otrzymałam maila od moich byłych uczennic, że chciałyby przyjść do naszej szkoły na lekcje angielskiego i opowiedzieć o Australii,a konkretnie o Sydney. Dlaczego taki pomysł? Kinga była w Sydney na kursie językowym w lutym 2018 i chciała podzielić się nie tylko swoją wiedzą ale i nową pasją. Przygotowała super prezentację o Australii i Sydney i przedstawiła ją w języku angielskim z australijskim akcentem. Uczniowie słuchali z zaciekawieniem tym bardziej, że mówiła do nich prawie ich rówieśniczka i absolwentka Kostki.

Kontynuacją prezentacji był quiz o Australii, który zorganizowałam w czerwcu. Wśród 35 uczestników najlepszy okazał się Patryk Kordoń z 3c. Gratulujemy!!!

Zofia Nazim, nauczyciel języka angielskiego