Dnia 13.06.2018 w naszej szkole odbył się turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka w ramach Igrzysk Gimnazjów Katolickich. Do Kostki zawitały piłkarskie reprezentacje szkoły Prezentek oraz Sióstr Salezjanek. Do rywalizacji przystąpiły dwa zespoły naszego Liceum. Drużyny rozegrały mecze każdy z każdy, a później osobno finał oraz mecz o trzecie miejsce.  Wszystkie wyniki widoczne na zdjęciach w galerii.

Po świetnych meczach zwycięzcą turnieju została Kostka I, drugie miejsce zajęły Prezentki. W meczu o trzecie miejsce niestety Kostka II uległa piłkarzom  Sióstr Salezjanek.

MVP  turnieju został Damian Wolhman.  Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom oraz trzymamy kciuki w następnych zawodach.

Dziękujemy firmom Greinplast i Es System K za przekazanie wspaniałych nagród dla uczestników turnieju!

Zespół sportu i rekreacji.

 

Zobacz zdjęcia