Kończący się rok szkolny 2017/2018 szczególnie obfitował w sukcesy zwłaszcza te dotyczące języka angielskiego.
Wreszcie doczekaliśmy się laureatki w Małopolskim Konkursie Języka Angielskiego. Była nią Marta Bednarczyk z klasy 3c. 13 kwietnia w Domu Harcerza przy ul. Reymonta Marta odebrała swój dyplom i zaświadczenie, które jest dla Niej przepustką do każdej ponadgimnazjalnej szkoły.

Oprócz tego mieliśmy 4 finalistów w tym konkursie: Zuzannę Kapkę 3c, Arkadiusza Korzeniaka 3e, Mieszka Kaznowskiego i Mateusza Francika.

W olimpiadzie ogólnopolskiej Olimpus sesja zimowa też mamy się czym pochwalić. Z klas III Marta Bednarczyk i Arkadiusz Korzeniak zostali laureatami i zajęli 3 miejsce w Polsce, Zuzanna Kapka zajęła 7 miejsce. Jeśli chodzi o klasy II to mamy 5 laureatów- Helena Iskra – 4 miejsce, Maria Hejmo- 7 miejsce, Wiktoria Dawiec-7 miejsce, Mateusz Francik- 9 miejsce i Hubert Jakubowski 10 miejsce.

Osiągnięcia językowe i muzyczne uczniów w roku szkolnym 2017/ 2018

1. IV Wojewódzki Festiwal Piosenki Obcojęzycznej organizowany przez XXI Liceum Ogólnokształcące im Stanisława Ignacego Witkiewicza- Witkacego w Krakowie w dniu 12-13 marca 2018r ( Pod kątem językowym z młodzieżą pracowała P. Zofia Nazim, a muzycznym – Aldona Skoczek)
III miejsce – Małgorzata Pawlik

Wyróżnienie – Aneta Kłósek, Jakub Lelek, Małgorzata Juszkiewicz

2. XVII Nowohucki Przegląd Artystyczny w Językach Obcych pod honorowym patronatem
Małopolskiego Kuratora Oświaty 24.04.2018 r. ( Pod kątem językowym z młodzieżą pracowała P. Zofia Nazim, a muzycznym – Aldona Skoczek)
III miejsce – Małgorzata Pawlik

3. Konkurs PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ SINGING KIDS organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie 17 maja 2018r ( Pod kątem językowym z młodzieżą pracowała P. Zofia Nazim, a muzycznym – Aldona Skoczek)
II miejsce – Aneta Kłósek, Jakub Lelek, Małgorzata Juszkiewicz

Jeszcze raz wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zofia Nazim, nauczyciel języka angielskiego