Drodzy Gimnazjaliści!

 

Zapraszam na dni otwarte do KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów im. św. Stanisława Kostki w Krakowie, które przygotowaliśmy 21 kwietnia w godzinach od 10:00 do 13:00 oraz 27 kwietnia w godzinach od 16:00 do 19:00. Nieustanne zmiany społeczne i idące za nimi również zmiany systemu edukacji sprawiły, że przygotowaliśmy dla Was wyjątkową ofertę, odpowiadającą Waszym potrzebom.

Wszechstronny rozwój ma opierać się na solidnej wiedzy, która pozwoli przygotować się na upragnione kierunki studiów specjalistycznych. W naszej ofercie łączymy rozwój intelektualny z rozwojem osobistym. Każdy z Was będzie miał możliwość nabycia praktycznych doświadczeń, biorąc udział w projektach pod opieką naszych strategicznych partnerów: Akademii IGNATIANUM, Uniwersytetu Rolniczego oraz firm: Cisco i InPhoTech.

„Nie bój się pragnąć” tą dewizą kierował się, przed 450 laty w codziennym w życiu, św. Stanisław Kostka. Każdy, kto przychodzi do KOSTKI, jest ważny, bo w jego sercu skryte są niesamowite pragnienia. Dlatego kadra KOSTKI, którą tworzą wspaniali nauczyciele i pracownicy administracji i obsługi oraz krąg wyjątkowych Przyjaciół wspiera każdego, kto przez swoją sumienną pracę pragnie doświadczyć satysfakcji i szczęścia spełniających się marzeń.

Serdecznie zapraszam

o. Paweł Brożyniak SJ

O. Paweł Brożyniak SJ, dyrektor KOSTKI Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Jezuitów im. św. Stanisława Kostki